Promnice, ul. Południowa 73, 62-005 Owińska
e-mail: biuro@gardens-poznan.pl

604-288-119

Tereny zielone - projekt - realizacja - pielęgnacja gwarancyjna

Pierwszym istotnym etapem prac jest inwentaryzacja istniejącej zieleni. Następnie przystępujemy do wykonania projektu w porozumieniu z inwestorem. Projekt zawiera szczegółowe rozwiązania konstrukcyjne, wskazówki pielęgnacyjne oraz wizualizacje. Na podstawie projektu przygotowywany jest kosztorys ofertowy i harmonogram prac. Powierzone zadanie staramy się zawsze wykonać na jak najwyższym poziomie i w najkrótszym możliwym czasie, dlatego też wszystkie nasze prace obejmujemy gwarancją powykonawczą.

Zakładanie trawników

Zakładamy trawniki metodą tradycyjną oraz z hydrosiewu. Posiadamy profesjonalny agragat uprawowo-siewny zagregowany z ciągnikiem o mocy 40 KM. Hydrosiew jest metodą zakładania trawników, która polega na pokrywaniu terenu wodną mieszaniną nasion traw z dodatkiem stabilizatora celulozowego, substancji  żelujących,  klejących  i nawozów. Powstałą zawiesinę nanosi się pod ciśnieniem na przeznaczone do zasiewu tereny przy użyciu specjalistycznego hydrosiewnika. Mieszanina tworzy szczelną powłokę na całej powierzchni, która skutecznie zapobiega osuwaniu się gleby, dlatego technologia ta znajduje zastosowanie na terenach, na których tradycyjne metody nie przynoszą efektu lub są nieuzasadnione ekonomicznie. Odpowiednio przygotowana mieszanina chroni nasiona przed wysychaniem oraz dostarcza im substancji odżywczych, co efekcie wpływa na szybkie i równomierne kiełkowanie. Zastosowane substancje są nieszkodliwe dla otoczenia. Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu hydrosiewu na terenie całego kraju.

Profesjonalna wycinka drzew, cięcia pielęgnacyjne

Zajmujemy się profesjonalną wycinką drzew oraz pielęgnacją koron drzew także przyulicznych. Wykonujemy również wycinkę drzew trudnych, przy których usunięciu niezbędne jest wykorzystanie technik alpinistycznych.  Kompleksowo przygotowujemy teren pod inwestycje, wykonujemy ekspertyzy dendrologiczne i kompletne wnioski w celu uzyskania pozwolenia na wycinkę drzew.

Systemy automatycznego nawadniania

Wykonujemy projekty i montaż systemów nawadniania terenów zielonych, ogrodów, parków, obiektów sportowych.

Place zabaw dla dzieci

Dostarczamy i montujemy kompletne place zabaw, urządzenia zabawowe oraz sportowo-rekreacyjne. Dbamy o to, aby każde instalowane przez nas urządzenie posiadało odpowiedni certyfikat zgodności z normami bezpieczeństwa. Ofertę swoją kierujemy do inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych - szkoły, przedszkola.

Copyright Gardens 2013 © All rights reserved.

Projekt i realizacja: Trol InterMedia